Светлая звезда Брайт Букс Брайт Чилдрен

Новости

Книги

Авторы

Продажи

Издать книгу

Где купить

Рассылка

Отзывы

Вакансии
  Прайс лист
Маринка Василюк

Нестерпне рудоволосе дівчисько з сотнями перечитаних книг та завжди з недопитою кавою. Родом з квітучого селища Махаринці, що на Козятинщині. Нині студентка ВДПУ ім. М. Коцюбинського, проживаю у Вінниці. Кілька років друкуюсь в літературно-мистецьких збірниках. Друзі часом з насміхом кажуть, що у мені живе дві людини, які мають відбиток пальців з візерунком у моїй душі: звичайна дівчина-студентка та інша, що живе у моїх історіях. У неї є крила...

Вікторія Гапоненко

Студентка, для якої найбільшим задоволенням є бути в компанії рідних людей, або ж присвятити час творчості. Мене надихає море, щирі розмови, улюблена музика та смачна кава.

Людмила Гридковець

Кандитат психологічних наук, завідувач кафедри психології та педагогіки Київського інституту бізнесу та технологій, практикуючий психолог-психотерапевт, автор понад 80 наукових праць, 6 прозових та поетичних авторських збірок як для дітей, так і для дорослих, біля десятка колективних художніх збірок для діток, 45 років, маю чоловіка та шестеро дітей. Хобі - пишу докторську дисертацію.

Лілія Демидюк

Львів'янка, мрію мати щасливу і дружню сім'ю. За фахом літературознавець, кандитат філологічних наук. Захоплююсь художнім фото, особливо люблю знимкувати рослини, обличчя людей і бачити у малому велике. Авторка збірок поезій "Авангарди пустель" та "Піраміди з піску". Переможець літературного конкурсу "Гранослов" (2000), лауреат премії ім. Б.-І.Антонича "Привітання життя" (2003). Люблю цікавих людей, гарні книжки і природу, яка розповідає про любов Бога.

Олесь Дмитренко

Письменник-перекладач, спеціаліст із міжнародних зв’язків. Має дві вищі освіти: з іноземної філології (Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова, м. Київ) та менеджменту (Інститут вищої кваліфікації при Національному Торговельно-економічному університеті, м. Київ). Вивчав міжнародний менеджмент (м. Берлін, Німеччина), фандрейзинг (м. Індаінаполіс, США). Одружений, виховує сина і доньку, проживає в Києві.

Іванка Захаревич

Народилася та виросла в княжому місті Лева. Зараз я студентка Українського Католицького Університету. Думаю, що в житті не може бути забагато двох речей - любові та кави. Я всього-на-всього олівець у Божих руках, як і кожен поет чи письменник. Люблю це життя, а також дарувати людям обійми та радість.

Мирослава Кошка (Мірабель Мірта)

Перебуваю у прекрасному віці - «вічні 30», мешкаю з сім’єю в Києві,
Люблю каву, солодощі, запах книг, колекціоную фігурки котів.
Вірю, що коли починаєш добру справу, то увесь Всесвіт допомагає!

Олександра Кудріна

Колись давно, певно ще в дитинстві, мені полюбилися цифри, тому зараз закінчую спеціальність "системна інженерія" в НАУ і паралельно працюю інженером відділу внутрішніх інженерних мереж. Писати почала в травні 2012, причиною стала нудьга, мій власний рушій прогресу. Майже одразу після цього я змінила заводську розкладку і перейшла на українську мову, хоч це й було складно в російськомовній родині. І зараз я вчуся відчувати й підкорювати слова, які вже від мене нікуди не втечуть ☺

Ольга Купріян

Народилася 1988 року, навесні. Літературознавець, літературний критик, блоґер. Художні твори пишу переважно в шухляду. Люблю оживляти горнята, старі речі, людей і давно написані книжки. Часом підпрацьовую Музою. Живу в Києві.

Галина Манів

Киянка. Раніше складала поезію для дорослих, а тепер складаю казочки для дітей. Видала кілька книжок, впорядкувала кілька книжок, відредагувала дуже багато книжок. Люблю сидіти в кріслі з ногами; люблю, коли моя киця приходить до мене на ручки; люблю, коли клени стукають у вікна; люблю, коли ми з чоловіком подорожуємо, або просто, коли він поруч; люблю, що Бог так близько і що Його можна називати на Ти.

Ірина Мацко

Тернополянка, що дуже любить своє місто. Бібліотекар з двома вищими освітами – економічною та художньою. Народилася в чудову весняну пору 35 років тому. Виховую, разом з чоловіком, двох чудових діточок - дівчинку і хлопчика, одинадцяти та дев`яти років. А ще я людина, яка дуже цінує, попри інші важливі речі у житті, слово. Писане слово. Те, яке може зігріти чи привести до тями, стривожити або заспокоїти, вбити або воскресити. З ним і йду по житті. Крім цього люблю книги, музику, танці, особливо фламенко, живопис, дизайн, кінний спорт, і все, що поєднане з мистецтвом. Адже це наповнює і дає натхнення та силу.

Вікторія Наймановська

Народилася 23 лютого 1996 року у м. Калинівка. У 2002 році пішла до першого класу. Протягом 10 років займаюсь хореографією, закінчила клас фортепіано та музичної грамоти. Вірші пишу з дитинства. Свідомо – впродовж року. Люблю незвичні образи, запах нових книг, гранати, багато книжок, платівки, порцелянові чашки, ромашки, білий колір, небо, сніг і мандарини. Розвиваюсь. Висипаю крихти душі у вигляді літер. Стараюсь. Якщо раптом ти захочеш висловити свою думку чи щось запитати, прошу сюди: viktorianaim@mail.ua

Ірина Озарко

Я - студентка 4 курсу юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Мені 20 років, раніше не друкувалася. В мене є кохана людина, яка завжди надихає:)

Вікторія Пожарська

Проживаю в місті Рівне, маю чоловіка. Закінчила РДГУ(Рівненський державний гуманітарний університет), спеціальність психологія та історія. Хобі - читання (збираю власну бібліотеку) і посткросинг - обмін листівками між людьми з усього світу. Мрію видати власний роман, над яким працюю, іноді ще пишу вірші.

Оксана Радушинська

Старокостянтинів Хмельницької обл. Кавалер ордена княгині Ольги ІІІ ст; член НСЖУ, НСПУ, Міжнародної Співдружності письменницьких Спілок; почесний громадянин м.Старокостянтинова. Авторка 17 книг поезії, прози для дітей і дорослих. Переможниця більше 50-ти міжнародних та всеукраїнських премій і конкурсів: «Гранослов», «Благовіст», ім. Олеся Гончара, «Православна моя Україна», «Кришталеві джерела», СФУЖО ім. Марусі Бек (Канада), «Золотий лелека», «Коронація слова», Кабінету Міністрів України, гранта Президента України. Відзнаки: «Українська Мадонна десятиліття», «Жінка ІІІ тисячоліття».

Ольга Рубанчук

З'явилася на світ одного теплого квітневого ранку. І ось минуло 20 років і зараз я навчаюся на 4-му курсі факультету лінгвістики Національного технічого університету України "КПІ". У майбутньому отримаю професію перекладача. Справу свою обожнюю, а також не уявляю життя без теплих книг і дорогих очей поряд. Важливою часткою мого існування є написання маленьких історій, есе або просто надання логічного змісту усьому хаосу, що твориться в голові ☺ Натхненням для мене є неймовірні картини природи, що оточують і заполонюють своєю магією серце; тепла і до кінчиків душі приємна і п'янка кава; неймовірно-спокусливий шоколад; вогник дива в очах найменших чарівників і усмішки найдорожчих людей.

Слава Світова (Таня)

Я народилася і з тих пір дуже щаслива. Несказанно тішуся бедриками, сонячними зайчиками й шоколадними батончиками. Активна мамтрепренерка*, авантюристка, невиправна оптимістка. Мрію придумати щось геніальне, а на пенсії писати дітям казки. (* від англійського "mum" (мама) та "entrepreneur" (підприємець), мама, яка перебуває у декретній відпустці, але активно працює над якимись своїми бізнес та іншими проектами).

Юлія Смаль

Учителька хімії однієї з київських шкіл. Живу зараз у Луцьку, бо народила дитинку - синочка Леся й пішла в декретну відпустку. Дітей у мене троє, старші - двійня, Марко та Оленка, ходять у 2-й клас. Чоловіка теж маю, звати Ігор. З хобі - люблю читати, вишивати, мандрувати, можна з наплічником, але без надмірного екстриму. Зі свого: у 2012 р. вийшла "Абетка" у вид-ві «Фоліо», яку розмальовувала Марися Рудська, того ж року вийшли "Розмальовки та загадки ведмедя Веніаміна", упорядкувала "Сонну книгу", дві останні – вид-ва "Нова дитяча література". Дорослі й дитячі казочки виходили в різних періодичних виданнях.

Святик Черній

Народився у Тернополі.
Мріє завжди дивитись на світ очима дитини.
Вірить у дива.
Надіється на краще.
Любить ☺

Христина Шутенко

Просто людина, яку в дитинстві назвали Христиною. Люблю починати ранок кавою з молоком, дощову погоду, дивитись на море та читати книжки. Вірю, що мрії обов’язково збуваються, варто лише дуже захотіти.

Анна Яременко

Спостерігачка власного життя, яке Бог вщерть наповнив дивами, мріями і їх здійсненням. Місіонерка (не знаю, як коротко це описати - через місяць вирушаю в Уганду (Африка), щоб допомагати безпритульним і дітям-сиротам, а майбутній проект - побудова дитячого притулку в Південному Судані. Ось цим і займаюсь. Мрію написати книжку про дітей Африки. Не уявляю свого життя без друзів, кави й натхнення.


Теплі історії про дива, коханих і рідних. Збірка оповідань
Група авторів книги "Теплі історії про дива, коханих і рідних"
У книжці зібрані короткі оповідання й ліричні замальовки різних авторів, об’єднані теплим...

 

Copyright © Брайт Стар Паблишинг Дизайн сайта - Bloom