Светлая звезда Брайт Букс Брайт Чилдрен

Новости

Книги

Авторы

Продажи

Издать книгу

Где купить

Рассылка

Отзывы

Вакансии
  Прайс лист
Вікторія Пономарьова

Шановні читачі, завжди цікаво зазирнути за лаштунки, щоби познайомитися з акторами, а у випадку книги – з автором. І завжди хочеться, щоби його портрет збігався зі складеним в уяві. Тож звіряйте. Я невисока, у міру повна, ледь сива жіночка в самому розквіті сил. На літературні подвиги мене чомусь надихнув Китай, де я прожила чотири роки, і під цим враженням написала книгу «Маленькі подорожі Великим Китаєм» (вийшла 2012 року). Крім подорожей, спостерігала взаємини китайців та іноземців у Пекіні, бачила розбіжності та однакові сторони життя простих людей.

За освітою я історик, багато років тому закінчила Харківський державний університет, за фахом майже не працювала, книг теж до цього не писала, але спостерігала життя в різних країнах світу – Мозамбіку, Анголі, Італії, Китаї, куди завдяки долі та роботі чоловіка я потрапляла на тривалий час. Із задоволенням вивчала мови, спілкувалася з місцевим населенням, вивчала історію цих країн. Завдяки мовам робила чимало цікавого: викладала російську в Анголі, португальську – співробітникам радянського посольства в Мозамбіку, італійську – в школі Монтесорі, працювала в консульствах України в Римі та Кіпру в Києві, перекладала італійські фільми тощо.

Люблю читати та слухати аудіокниги, захоплююся творами сучасних українських письменників. Люблю пити каву, збираю пакетики цукру з різних кав’ярень, маю непогану колекцію, не найбільшу, але, можливо, найстарішу в Україні. Дуже люблю подорожувати, і не тільки за кордон, але й нашою країною. Обожнюю Київ, де постійно мешкаю з чоловіком, де живуть мої дорослі діти.Согласно поставленных критериев нет ни одной записи.

Copyright © Брайт Стар Паблишинг Дизайн сайта - Bloom