Светлая звезда Брайт Букс Брайт Чилдрен

Новости

Книги

Авторы

Продажи

Издать книгу

Где купить

Рассылка

Отзывы

Вакансии
  Прайс лист


Оценка читателей
ВИБІР БЕЗ ВИБОРУ
Тетера, Ірина

Цей роман – про справжню дружбу, непохитну віру, всемогутню любов, незрозуміле диво і, звичайно ж, про вибір, якого – ось парадокс! – по суті, ніколи й не було.

В основі роману лежить реальна життєва історія нашої співвітчизниці – львів’янки Мар’яни Калабай, яка дізналася про свою третю вагітність водночас зі страшним діагнозом – «гостра мієлоїдна лейкемія». Ось тільки Мар’яна не злякалася тих випробувань, які підготувала їй доля, і зуміла розгледіти нове життя там, де цілий консиліум лікарів одноголосно бачив лише смерть. Та й чи може справжня мати вибирати між власним благополуччям і життям своєї дитини? Аборт – це вбивство. Але, на щастя, ця історія передусім про життя. Про дружбу, про віру, про любов і ще трохи про справжнє диво. Адже дива обов’язково трапляються з тими, хто в них по-справжньому вірить!


Відгук

Ця історія змусила задуматися кожного з нас...

Здавалося б, роки роботи в такому складному проекті, як «Стосується кожного», мали б навчити мене вже не дивуватися різниці людських доль, але все ж таки це не так. Історії, яким співпереживають глядачі, як і раніше, торкаються і мого серця. Вони сповнені трагізму, але ніколи не позбавлені сенсу.

Так було і у випадку Мар’яни Калабай. Я добре пам’ятаю той ефір, а також свої думки напередодні й під час програми. Говорити про смерть завжди нелегко, а в студію були запрошені чоловік і діти Мар’яни. Зазвичай, запис відбувається в живому діалозі з героями і гостями-експертами, а ми ніколи не знаємо, до чого конкретно приведе цей діалог. Емоції зашкалюють, і мені доводиться перекрикувати й заспокоювати як героїв, так і гостей. Але тільки не в цьому випадку. Ніколи раніше я не чув такої дзвінкої тиші на майданчику. Добирати слова було складно всім. Говорив здебільшого Михайло – чоловік Мар’яни. Його голос тремтів, а по щоках котилися сльози, але він і далі розповідав мільйонам людей по інший бік екрана про те, як сильно він кохав свою дружину, та про те, як сильно продовжує її кохати. І тут не потрібні були ні поради, ні співчуття, ні спроби розібратися в помилках. Вони боролися до кінця, продовжуючи вірити, а значить: усе зробили правильно! І ця історія, хай би якою щемливою вона була, все ж таки не про безвихідь та смерть – вона про життя, про справжню дружбу і навіть про любов, якій до снаги протистояти будь-яким, здавалося б, непереборним обставинам.

Під час програми Михайло розповів, що Мар’яна дуже хотіла написати книгу про те, через що їй довелося пройти, але, на жаль, так і не встигла цього зробити. Ми розуміли, що мусимо допомогти здійснити Мар’янине бажання в пам’ять про неї. І я запропонував Ірині Тетері – одному з наших експертів, узятися за цю справу. Напевно, я один із небагатьох, кому вдалося прочитати роман ще в рукописі, і тепер з усією відповідальністю можу заявити: Ірині вдалося дібрати потрібні слова, – упевнений, ніхто з читачів не залишиться байдужим. У цій книзі ховається важка історія дуже щасливого життя, історія про любов і про віру, про життя після смерті, про щось скороминуще і багато про що вічне, про те, що дійсно стосується кожного...

Андрій Данилевич, журналіст, ведучий телепрограми «Стосується кожного»Тип обложки:
Количество страниц:
Формат:
ISBN:
Тематика:
Торговая марка:

  Первая глава
  Задняя обложка
мягкая обложка
168
145х213
978-617-7418-20-6
Биографии
Брайт БуксОтзывы читателей (1)


17.03.2018  easypower, gwxcomrmg@gmail.com, http://www.easypower.biz/    
pandora birthstone charms june zodiac signpandora earrings pearl qatar restaurantspandora rings coupon dealshugo boss ties online australia loginchristian louboutin shoes price in singapore pricechristian louboutin vicky suede ankle boots black headschristian louboutin red flats dillardslouboutin victoria pumps uk [url=http://www.easypower.biz/]easypower[/url]Оставьте Ваш отзыв о книгеВаше имя Поставьте вашу оценку
Город
Страна
Код с картинки

Аеропорт (укр., нова доп. редакція)
Лойко, Сергей
Кол-во страниц: 376
Формат: 142x213

Головний український бестселер 2015 року! НОВА ДОПОВНЕНА...

Теплі історії до кави
Гербіш, Надійка
Кол-во страниц: 168
Формат: 145х213

У цій книжці зібрані історії про почуття й настрої, сумніви й...

ПЯТЬ ЯЗЫКОВ ЛЮБВИ
Чепмен, Гэри
Кол-во страниц: 200
Формат: 145x213

Книга, которая поможет вам научиться любить и отдавать любовь...

Включите свой мозг
Лиф, Кэролайн
Кол-во страниц: 176
Формат: 145x213

Подавляющее число заболеваний, терзающих нас сегодня, являются...

ВЛАСТЬ НАД БЕСАМИ, БОЛЕЗНЯМИ И СМЕРТЬЮ
Лейк, Джон Г.
Кол-во страниц: 112
Формат: 145х200

Проповеди Джона Лейка под редакцией Гордона Линдси. Эти...

   Все бестселлеры

Copyright © Брайт Стар Паблишинг Дизайн сайта - Bloom