Светлая звезда Брайт Букс Брайт Чилдрен

Новости

Книги

Авторы

Продажи

Издать книгу

Где купить

Рассылка

Отзывы

Вакансии
  Прайс лист


Оценка читателей
ВИБІР БЕЗ ВИБОРУ
Тетера, Ірина

Цей роман – про справжню дружбу, непохитну віру, всемогутню любов, незрозуміле диво і, звичайно ж, про вибір, якого – ось парадокс! – по суті, ніколи й не було.

В основі роману лежить реальна життєва історія нашої співвітчизниці – львів’янки Мар’яни Калабай, яка дізналася про свою третю вагітність водночас зі страшним діагнозом – «гостра мієлоїдна лейкемія». Ось тільки Мар’яна не злякалася тих випробувань, які підготувала їй доля, і зуміла розгледіти нове життя там, де цілий консиліум лікарів одноголосно бачив лише смерть. Та й чи може справжня мати вибирати між власним благополуччям і життям своєї дитини? Аборт – це вбивство. Але, на щастя, ця історія передусім про життя. Про дружбу, про віру, про любов і ще трохи про справжнє диво. Адже дива обов’язково трапляються з тими, хто в них по-справжньому вірить!


Відгук

Ця історія змусила задуматися кожного з нас...

Здавалося б, роки роботи в такому складному проекті, як «Стосується кожного», мали б навчити мене вже не дивуватися різниці людських доль, але все ж таки це не так. Історії, яким співпереживають глядачі, як і раніше, торкаються і мого серця. Вони сповнені трагізму, але ніколи не позбавлені сенсу.

Так було і у випадку Мар’яни Калабай. Я добре пам’ятаю той ефір, а також свої думки напередодні й під час програми. Говорити про смерть завжди нелегко, а в студію були запрошені чоловік і діти Мар’яни. Зазвичай, запис відбувається в живому діалозі з героями і гостями-експертами, а ми ніколи не знаємо, до чого конкретно приведе цей діалог. Емоції зашкалюють, і мені доводиться перекрикувати й заспокоювати як героїв, так і гостей. Але тільки не в цьому випадку. Ніколи раніше я не чув такої дзвінкої тиші на майданчику. Добирати слова було складно всім. Говорив здебільшого Михайло – чоловік Мар’яни. Його голос тремтів, а по щоках котилися сльози, але він і далі розповідав мільйонам людей по інший бік екрана про те, як сильно він кохав свою дружину, та про те, як сильно продовжує її кохати. І тут не потрібні були ні поради, ні співчуття, ні спроби розібратися в помилках. Вони боролися до кінця, продовжуючи вірити, а значить: усе зробили правильно! І ця історія, хай би якою щемливою вона була, все ж таки не про безвихідь та смерть – вона про життя, про справжню дружбу і навіть про любов, якій до снаги протистояти будь-яким, здавалося б, непереборним обставинам.

Під час програми Михайло розповів, що Мар’яна дуже хотіла написати книгу про те, через що їй довелося пройти, але, на жаль, так і не встигла цього зробити. Ми розуміли, що мусимо допомогти здійснити Мар’янине бажання в пам’ять про неї. І я запропонував Ірині Тетері – одному з наших експертів, узятися за цю справу. Напевно, я один із небагатьох, кому вдалося прочитати роман ще в рукописі, і тепер з усією відповідальністю можу заявити: Ірині вдалося дібрати потрібні слова, – упевнений, ніхто з читачів не залишиться байдужим. У цій книзі ховається важка історія дуже щасливого життя, історія про любов і про віру, про життя після смерті, про щось скороминуще і багато про що вічне, про те, що дійсно стосується кожного...

Андрій Данилевич, журналіст, ведучий телепрограми «Стосується кожного»Тип обложки:
Количество страниц:
Формат:
ISBN:
Тематика:
Торговая марка:

  Первая глава
  Задняя обложка
мягкая обложка
168
145х213
978-617-7418-20-6
Биографии
Брайт БуксОтзывы читателей

Еще никто не оставил отзывов.
Вы можете сделать это первым(ой)


Оставьте Ваш отзыв о книгеВаше имя Поставьте вашу оценку
Город
Страна
Проверка

Аеропорт (укр., нова доп. редакція)
Лойко, Сергей
Кол-во страниц: 376
Формат: 142x213

Головний український бестселер 2015 року! НОВА ДОПОВНЕНА...

Теплі історії до кави
Гербіш, Надійка
Кол-во страниц: 168
Формат: 145х213

У цій книжці зібрані історії про почуття й настрої, сумніви й...

ПЯТЬ ЯЗЫКОВ ЛЮБВИ
Чепмен, Гэри
Кол-во страниц: 200
Формат: 145x213

Книга, которая поможет вам научиться любить и отдавать любовь...

Включите свой мозг
Лиф, Кэролайн
Кол-во страниц: 176
Формат: 145x213

Подавляющее число заболеваний, терзающих нас сегодня, являются...

ВЛАСТЬ НАД БЕСАМИ, БОЛЕЗНЯМИ И СМЕРТЬЮ
Лейк, Джон Г.
Кол-во страниц: 112
Формат: 145х200

Проповеди Джона Лейка под редакцией Гордона Линдси. Эти...

   Все бестселлеры

Copyright © Брайт Стар Паблишинг Дизайн сайта - Bloom